Протруювачі

Передпосівне протруювання рослин дозволяє досягти знезараження і дає захист на початковому етапі захворювання рослин.
Протруйники насіння знижують можливість втрати врожаю від 40 до 55%. Передпосівне протруювання насіння має свою питому вагу в боротьбі із захворюваннями с / г культур.

Сівба не протруєним насіннєвим матеріалом призводить до поширення хвороб зернових культур, які не знищуються пізніше хімічними засобами, що в кінцевому результаті впливає на врожайність рослин.

Основним завданням при протруюванні насіння є рівномірність та повнота обробки його отрутохімікатами та неушкодженість насінин робочими органами машини під час технологічного процесу. Тому якість протруювання насіння залежить від правильності вибору протруювача та від досконалості його робочого процесу.
Деякі фермери не надають значення протруювачам, але це ті, хто не відчував їх на практиці і або не вірив в інформацію про них, або просто нею не цікавився. Той фермер, який спробував протруйник насіння на своїх посівних матеріалах, вже не відмовиться від його ефекту в майбутніх сезонах.

Проведений аналіз робочих процесів, здійснюваних наявними на ринку України протруювачами, певною мірою допоможе аграріям обрати сучасний протруювач, який задовольнятиме всі вимоги, адже вибір протруювача для господарства, залежить також від кількості протруєного матеріалу на посівний період та вартості машин.

Протруювачі від ТДВ "Львівагромашпроект" прості в обслуговуванні і надійні в роботі за умови дотримання усіх приписів, що містяться в настанові щодо експлуатації по експлуатації.

На ринку України найбільш відомими і поширеними у використанні є протруювачі нашого виробництва ПНШ-3, ПНШ-5, ПК-20.

Техніка, яку пропонуємо ми, відрізняється високою якістю, точністю та надійністю.