Навантажувач зерна стаціонарний НЗС-20

Інша техніка

Основним призначенням навантажувача зерна шнекового є перевантаження зерна з силосів, токів або елеваторів у транспортні засоби для перевезення. Окрім зернових культур такий навантажувач може використовуватись для розвантаження та транспортування також круп, макухи, бобових культур, комбікормів, шроту олійних культур, екструдату зернових культур, паливних гранул, дров'яної стружки, тирси, а також для подачі матеріалів в приймальні пристрої транспортерів для подальшого їх гранулювання і розфасовки.
Ви можете купити навантажувач зерна стаціонарний для роботи в будь-яких умовах, в тому числі при підвищеній вологості, високих температурах та сильному запиленні.

Для будь-якого споживача важливо купити навантажувач зерна для довгої, безперебійної та якісної роботи. Перш ніж купити зерновий навантажувач, слід ретельно ознайомитись з його характеристиками та обрати саме необхідний. Впершу чергу обирати слід навантажувач зерна потрібного розміру, та з необхідними для Вашого виробництва моживостями прийому зерна.

Потужні навантажувачі зерна купити можна один раз і, що приємно вражає, дуже надовго.

Адже надійна, міцна та проста у використанні конструкція на трубчастій основі буде працювати безвідмовно протягом довгого часу.

Орієнтуючись на запити замовників, представлені на нашому сайті навантажувачі облаштовані:

Навантажувач зерна стаціонарний має кілька беззаперечних переваг:

· універсальність у використанні;

· широкий спектр дії;

· економне споживання ресурсів;

· тривалий термін служби.

Придбайте навантажувачі зерна у фірми «Львівагромапроект» і переконайтесь у їх надійних якостях та прийнятних цінах

Висота вивантаження -6,7  м

Довжина шнека - 10,3 м