Міжнародна виставка AGRITECHNICA 2023

AGRITECHNICA 2023 AGRITECHNICA 2023

Дата  Листопад 2023, 12-18 (Нд-Сб)

Час    09:00

Адреса Німеччина, м. Ганновер, Messegelände, D-30521, Deutsche Messe Hannover

Найбільша у світі виставка сільгосптехніки AGRITECHNICA 2023 пройде традиційно у виставковому центрі м. Ганновер у Німеччині.

«Зелена ефективність — натхненна рішеннями» (Green Efficiency — inspired by solutions) таким буде лейтмотив виставки 2023 року.

Виставка AGRITECHNICA супроводжуватиметься новою онлайн-платформою, що доповнює виставку, — AGRITECHNICA digital, що надає як цифровий контент, так і нові можливості для встановлення бізнес-контактів і нетворкінгу.

AGRITECHNICA digital цілеспрямовано поєднає живе відвідування виставки з інноваційною цифровою інформацією та бізнес-контактами в онлайн-форматі.

Керуючись ключовою темою «Зелена ефективність — натхненна рішеннями», виставка AGRITECHNICA акцентує увагу на головному: ініціювати пошук нових рішень, як на самій виставці в Ганновері, так і на онлайн-платформі AGRITECHNICA digital, для орієнтованих на майбутнє аграріїв спільно з партнерами зі сфер техніки, засобів виробництва та послуг. Головне питання: Яким чином сільське господарство може виробляти продовольство, корми, сировину та енергію з максимальною екологічною ефективністю?

Ділова програма включає різноманітні міжнародні заходи, а саме спеціальні експозиції та конференції на актуальні теми доповнять як платформу AGRITECHNICA digital, так і виставку загалом.

Організатором виставки AGRITECHNICA є DLG (Міжнародна асоціація сільського господарства і продовольства).

Компанія ТДВ "Львівагромашпроект" матиме можливість бути присутніми на міжнародній виcтавці AGRITECHNICA 2023

Тут ви зможете ознайомитися з нашою технікою та оцінити її переваги порівняно з іншими учасниками виставки.