Агропромислова виставка 17.09 - 20.09.2019 Agro Show

Агропромислова виставка 17.09 - 20.09.2019 Agro Show в м. Познань Агропромислова виставка 17 -20 вересня 2019 року Agro Show 2019 в м. Познань

17 - 20 вересня 2019 року команда компанії ТДВ "Львівагромаш" мала можливість бути присутніми на виставці Agro Show 2019 в м. Познань.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва.

AGRO SHOW - найважливіша подія в області сільськогосподарських технологій і одна з найбільших міжнародних сільськогосподарських виставок в Європі. AGRO SHOW - це сільське господарство, в повному розумінні цього слова. До учасників, що пропонують сільськогосподарську техніку, приєдналися сільськогосподарські виробники добрив, насіння, засобів захисту рослин та інші галузі, пов'язані з сільським господарством. Відвідувачі мають можливість вивчити весь спектр продуктів і послуг для сільського господарства і отримати всі інформацію і допомогу технічних, агрономічних та економічних.

Наш фотозвіт представлено нижче.