Агропромислова виставка AGRO SHOW 23-25 вересня 2022

Агропромислова виставка  AGRO SHOW 23-25 вересня 2022 Агропромислова виставка AGRO SHOW 23-25 вересня 2022

23 - 25 вересня 2022 року команда компанії ТДВ "Львівагромаш" матиме можливість бути присутніми на виставці Agro Show 2022 в м. Познань.

На виставці будуть представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва.

AGRO SHOW - найважливіша подія в області сільськогосподарських технологій і одна з найбільших міжнародних сільськогосподарських виставок в Європі. AGRO SHOW - це сільське господарство, в повному розумінні цього слова. До учасників, що пропонують сільськогосподарську техніку, приєдналися сільськогосподарські виробники добрив, насіння, засобів захисту рослин та інші галузі, пов'язані з сільським господарством. Відвідувачі мають можливість вивчити весь спектр продуктів і послуг для сільського господарства і отримати всі інформацію і допомогу технічних, агрономічних та економічних.