Агропромислова виставка ІНТЕР-АГРО 30.10. - 01.11.2018

Агропромислова виставка ІНТЕР-АГРО 2018

Міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО»  30 жовтня  - 01 листопада .2018.

Основну частину учасників виставки "ІнтерАГРО" складають заводи-виробники сільськогосподарської техніки та обладнання, що все більше відповідає стандартам найбільших світових агропромислових виставок.

На виставці представлені останні досягнення та інновації світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору, сільськогосподарське обладнання для ремонту та сервісу, запчастини, технології точного землеробства та агроклімату, обладнання та технології для рослинництва, агрохімія.

В рамках виставки відбуваються ряд ділових заходів, тематика яких формується у відповідності до актуальних проблем АПК, з урахуванням останніх світових тенденцій розвитку галузі. Учасники міжнародних конференцій, семінарів, круглих столів зможуть зорієнтуватись у вирі новинок галузі, зрозуміти напрями розвитку ринку.

Серед яскравих подій виставки – підведення підсумків та нагородження переможців міжнародного конкурсу кращих інноваційних рішень в сільгосптехніці і обладнанні «InterAGRO Innovation Award», який проводиться для того, щоб представники сільськогосподарської галузі дізнавалися про кращі інноваційні рішення в аграрній техніці і обладнанні, а підприємства та організації мали стимул впроваджувати свої інновації в серійне виробництво.

У 2016 році виставка ІнтерАГРО вкотре підтвердила свої лідируючі позиції серед агропромислових виставок України та країн СНД.

У роботі виставки взяли участь 350 компаній, в тому числі 61 іноземна з 19 країн;
національними експозиціями були представлені Франція, Німеччина та Ізраїлю 
загальна площа виставки склала більше 30 000 кв. м;
виставку відвідали 18 224 фахівці з України і країн зарубіжжя.

Як пройти до нашої експозиції дивіться на схемі. Завітайте!