Як правильно зберігати сільгосптехніку взимку

Як правильно зберігати сільгосптехніку взимку

 

Для того, щоб сільськогосподарська техніка довгі роки служила вірою та правдою, про неї необхідно дбати – вчасно проводити ремонт та правильно зберігати в зимовий період. Інакше після кількох місяців зими вона зламається.

Правила зберігання сільгосптехніки взимку

1. Перед відправкою на зберігання техніку необхідно почистити та просушити. Волога та бруд сприяють розвитку корозії, а також суттєво збільшується тиск на деталі та вузли. Через війну ускладнюється пошук можливих несправностей.

2. Заздалегідь провести ремонтні роботи. Відразу замінити несправні деталі, не залишаючи цю справу на весну. Також це заощадить кошти, оскільки ближче до зими ціни на запчастини значно нижчі, ніж з настанням посівної.

3. Сільгосптехніка повинна стояти в критих відвідуваннях – в ангарі або під навісом. Якщо такого приміщення немає, можна використовувати накидку з вологонепроникного матеріалу.

4. Усі металеві деталі попередньо обробити спеціалізованим антикорозійним засобом. Обов'язково після очищення.

5. При зберіганні агрегатів на вулиці краще акумулятор і електроприлади з них витягти і занести в приміщення. Якщо техніка стоїть у приміщенні, то можна їх просто відключити.

6. Щоб за період простою гумові шини не деформувалися, бажано під них підставляти спеціалізовані опори.

7. Усі гумові елементи техніки обов'язково змастити спеціальним мастилом. Тоді еластичність деталей за зиму не порушиться.

8. Зберігати техніку краще з повним баком палива. Тоді там не з'явиться корозія та конденсат.

Дотримання таких простих нюансів зберігання допомагає зберігати якість та ефективність сільгосп агрегатів на тривалий період.