Як вибрати якісну сільськогосподарську техніку

Як вибрати якісну сільськогосподарську техніку

Раніше людство вручну обробляло землю і доглядало посіви. Нині ж більшість найважчих процесів виконує сільгосптехніка та обладнання. І їхній асортимент на світовому ринку воістину великий. Навіть досвідченим фермерам складно зорієнтуватися за такого вибору, що й говорити за новачків. Однак є деякі нюанси, на які необхідно звернути пильну увагу під час придбання культиватора, трактора, сівалки та інших подібних агрегатів.

Перш за все потрібно запросити у продавця сертифікат якості на обраний товар. Наявність документації – це неодмінний атрибут якості та надійності компанії виробника.

Також перед покупкою техніки непогано ознайомитись, де виробляється техніка того чи іншого бренду. Якщо раніше вже купували хороший товар якої-небудь марки, то можливо варто знову віддати їй перевагу. Якщо трактор, обприскувач причіпний, протруювач, сівалку та іншу сільгосптехніку в планах купувати вперше, краще заздалегідь ознайомитися з брендами представленими на ринку. Великий асортимент причіпних обприскувачів та протруювачів представлений у Львовагромашпроекті.

Досить часто найбільш вигідні співвідношення якості та ціни можна зустріти у вітчизняних виробників. Але відразу варто відзначити, що хороша техніка з якісним функціоналом не може коштувати надто дешево.

Деякі магазини сільгосптехніки вказують ціну лише за сам товар, інші закладають у вартість одразу і сервісне обслуговування, і доставку. Тому цей момент треба одразу прояснити із продавцем.

Якщо в планах купувати сільськогосподарські агрегати колишнього вживання, то потрібно ще ретельніше оглядати та перевіряти на справність майбутню покупку.

Ще при виборі трактора обов'язково враховується характер ґрунту та кліматичні умови, де він має працювати.

Також варто пам'ятати, що будь-яку техніку рано чи пізно потрібно буде лагодити, і тут краще наперед переконатися, що на вибрану модель завжди є запасні запчастини.

Важливо пам'ятати, що в сучасному світі продуктивність сільськогосподарських підприємств залежить від наявності, функціоналу та якості сільгосптехніки. Тому вибір її має відбуватися з максимальним зануренням у тему.