«Львівагромашпроект»: точні машини для справжнього господаря від Виробника!

«Львівагромашпроект»: точні машини для справжнього господаря

ТДВ «Львівагромашпроект» бере участь у виставці AGROEXPO із часу її заснування. Не можемо не відзначити, що рік у рік виставка набуває все більшої потужності і масовості, організатори впродовж останніх років зробили дуже багато для її облаштування, модернізувавши виставкові площі та приміщення. Переконаний, що не лише у нас, але й у решти учасників виставки та відвідувачів склалося дуже приємне враження про цей захід.

На експозиції «Львівагромашпроект» цього року були представлені машини для хімічного захисту рослин, зокрема, обприскувачі та протруювачі. Протруювачі типу ПК20-Супер та ПК20-02-Супер - самопересувні машини, що працюють в автоматичному режимі з продуктивністю від 3 до 20 тонн за годину з можливістю вивантаження протруєного зерна на транспортні засоби з висотою борта 3-4,1 м. Машини оснащені сучасними системами керування та електронними елементами систем дозування робочих рідин. Цю функцію машини аграрії цінять найбільше, оскільки сума коштів, витрачених на препарати, які вони використовують впродовж сезону, перевищує її вартість.

Протруювачі типу ПКС-20П, ПНС 5-01, ПНШ 3-01 - це стаціонарні або пересувні машини, які призначені не лише для роботи з зерновими, а й соєю, горохом, соняшником та іншими культурами, для яких дуже важливо мінімізувати ризики травмування. Крім сучасних систем дозування, машини оснащені спеціальними шнеками з поліуретановими елементами пересування та перемішування насіннєвого матеріалу, можливістю зміни кількості обертів тощо.

Фахівці підприємства були першими в Україні, хто розробив машини, здатні проводити вивантаження протруєного насіння в мішки типу біг-бег. Така технологія значно полегшила виконання посівних робіт у  багатьох господарствах.

І як завжди, велику зацікавленість відвідувачі виявили до машин з невеликою продуктивністю ( 1- 3 т) типу ПНШ-3 «Фермер», ПНШ-5 «Господар», що призначені для невеликих господарств. Ці моделі виявилися дуже вдалими, надійними, користуються величезним попитом, а тому стали жертвою з боку несумлінних конкурентів, які копіюють цей агрегат, щоправда, невдало.

Загалом підприємство випускає 12 модифікацій різних машин, призначених для передпосівного обробітку насіння.

Особливим успіхом у клієнтів користується система роздільної подачі типу СПР, основними елементами якої є перистальтичні насоси-дозатори НП2, що встановлюється на протруювачі (як опція). Ця система дає змогу окремо подавати воду та препарати і готувати робочий розчин безпосередньо перед камерою протруювання. Ця система кардинально покращує гігієнічні та екологічні умови під час виконання робіт.

Другим важливим напрямком роботи «Львівагромашпроект» є виробництво обприскувачів. На виставці було представлено два типи причіпних штангових обприскувачів: ОПШ-3524 із повним комплектом необхідного обладнання, тобто з комп’ютером, міксером тощо і  машину ОПШ2,4-21,6 з баком на 2400 л. Комп’ютерні системи на цих обприскувачах дають змогу не тільки витримувати задану норму внесення препарату на гектар площі незалежно від швидкості руху машини, а й одержувати та фіксувати інформацію про обсяг проведених робіт, працювати з навігаційними системами, керуючи роботою обприскувачів.

Виставкою задоволені: нашу експозицію відвідало кількасот аграріїв, з якими ми активно спілкувалися, обмінялися контактами, чимало з них виявили бажання придбати наші машини найближчим часом, своєю чергою, ми вислухали їхні побажання, більшість із яких спробуємо реалізувати до AGROEXPO-2020.

Степан Семирак,

директор із виробництва ТДВ «Львівагромашпроект»