Нова високоточна система дозування робочої рідини на протруювачах "Львівагромашпроект"

Нова високоточна система дозування робочої рідини на протруювачах "Львівагромашпроект" Нова високоточна система дозування робочої рідини на протруювачах "Львівагромашпроект"

У сфері хімічного захисту рослин, важливу роль займає питання точного дозування рідини, оскільки воно ускладнюється рядом факторів зумовлених специфічністю та багатокомпонентністю засобів для передпосівного обробітку насіння зернових культур. Існує багато методів дозування, котрі мають свої переваги та недоліки. Новий насос-дозатор створений на базі розробленого перистальтичного насоса. Насоси такого принципу використовуються в різних галузях в тому числі  в медицині і мають кілька переваг, відсутніх в насосах іншого принципу дії:

НП-02  призначений для дозування рідин (зокрема хімічних реагентів). Регулювання продуктивності здійснюється за допомогою кнопок розташованих на передній частині насоса та відображається на дисплеї. Корпус насоса виготовлений з поліпропілену, стійкого до хімічних реагентів. Робоча частина насоса (ролики і еластична трубка) захищена кришкою з прозорого полікарбонату. Матеріал виконання еластичної трубки: Norprene® - чорна неопренова гума (Tygon Tubing, Італія)