Обприскувачі від компанії ТДВ „Львівагромашпроект”

Обприскувачі від компанії ТДВ „Львівагромашпроект” Купити Обприскувачі від компанії ТДВ „Львівагромашпроект” в Україні

Наша компанія виготовляє обприскувачі, які призначені для швидкого, якісного та безпечного внесення засобів захисту рослин в господарствах.

Основні переваги наших обприскувачів :

1. Надійність у використанні.

2. Зручність управління основними функціями.

3. Висока продуктивність.

4. Надаємо гарантію 24 місяці на використання наших обприскувачів.

5. Баки на обприскувачах ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА. Сама форма баку запобігає розгойдуванню рідини та перекиданню обприскувача.

5. Бак містить 2 гідромішалки, які забезпечують ефективне перемішування та концентрацію препарату.          

6. Встановлення 5-ти секційного пульта керування на обприскувачах ОПШ-2,4 і 7-ми секційного пульта керування на обприскувачах ОПШ-3500. Збільшення кількості секцій зумовлено підвищенням ефективності використання навігаційних систем, які підтримують функцію відключення секцій в автоматичному режимі.

7. На обприскувачах серії ОПШ-3500 кліренс обприскувача становить 750 мм, що дає змогу обробляти практично всі польові культури на різних стадіях розвитку без нанесення їм пошкоджень. На обприскувачі встановлені колеса оптимального радіусу 9,5 R 48 для зменшення навантаження на грунт та збільшення агротехнічного просвіту.

8. На обприскувачах серії ОПШ-3500 встановлено поворотний мехнізм насоса, що забезпечує кращі умови для роботи  карданної передачі; можливість збільшення навантаження на передню частину обприскувача.

Обприскувачі обладнані міцним шасі та штангою, що забезпечує довготривалий термін експлуатації при великих навантаженнях.

Бак обприскувача дозволяє економити час на дозаправках на великих площах посівів.

Ще однією важливою особливістю є гідравлічна штанга, що виготовлена з спеціальної конструкції.

Для наших обприскувачів ми використовуємо порошкове фарбування, що дозволяє підвищити стійкість штанги до корозії. Навіть при внесенні рідких добрив і тим самим дозволяє збільшити термін експлуатації обприскувача.

Маятниковий механізм стабілізації штанги обладнаний гідромеханічною системою гасіння вертикальних коливань, за допомогою якого штанга утримується в горизонтальному положенні незалежно від нерівностей полей.

Форсунки для розпилення розчинів установлені на колектори з нержавіючої сталі.

При виготовленні обприскувачів фахівці заводу ТДВ “Львівагромашпроект” поєднують власний досвід з новітніми розробками світових лідерів галузі.

Для створення техніки з найвищим рівнем якості, наша компанія використовує комплектуючі провідних світових виробників.

Для ефективності роботи компанії дуже важливою є співпраця фахівців компанії з аграріями України та інших країн світу.

Завдяки постійній підтримці контактів сервісної служби з покупцями відбувається контроль працездатності реалізованої техніки протягом усього терміну експлуатації й забезпечується її вчасне обслуговування.

Спеціалісти заводу в будь-який час готові надати висококваліфіковану підтримку та консультацію.