Навігація TeeJet Matrix Pro 570 GS

Купити обприскувач причіпний в Україні. Обприскувач садовий.

TeeJet Technologies представляє навігацію Matrix® Pro GS
Matrix Prо GS - нове покоління популярної серії Matrix. Matrix Pro GS допомагає землеробам економити час, зберігаючи в пам'яті різні контури полів і схеми навігації для їх повторного використання при майбутніх польових роботах.

Курсовказувачі Matrix Pro GS дозволяють працювати з обладнанням різної робочої ширини таким чином, що обробка відбувається без перекриттів і огріхів. Це означає що робота може бути виконана навіть в темний час доби або в умовах поганої видимості.

Перекриття або пропуски залишилися в минулому. За рахунок зниження витрати палива, хімікатів і мінеральних добрив підвищуються рентабельність і продуктивність.
Подвійний перенос даних дозволяє завантажувати і передавати інформацію про роботу, контурах полів, необроблених ділянках, ліній АВ і багато іншого. Унікальна функція NextRow допомагає операторам в управлінні на поворотних смугах, підказуючи у виборі правильного ряду для продовження руху. Вдосконалений наочний інтерфейс також полегшує проведення робочих операцій.

Matrix Pro GS підготовлений під автоматичне підрулювання і автоматичну систему управління секціями штанги обприскувача (ABSC).

Установка BoomPilot® ABSC дуже економічна і проста. За лічені хвилини користувач виробляє установку і починає автоматичне контролювання до 15 секцій штанги, зменшуючи витрати хімічних добрив. Система готова до роботи з розкидачами добрив.

Багатоцільове призначення Matrix Pro GS дозволяє одночасно використовувати автоматичне підрулювання, контроль секціями штанги і функцію RealView.

 

Додаткові можливості Matrix Pro GS: