Обприскувач причіпний штанговий ОПШ-24-18, ОПШ-24-21,6 АСУ 5-ти секційний

Купити обприскувач причіпний в Україні. Обприскувач садовий.

Обприскувач причіпний ОПШ-24-18, ОПШ-24- 21,6 5-ти секційний володіє поліпшеною конструкцією і високозащітной порошковою полімерною фарбою, що дозволяє використовувати дане обладнання в усіх кліматичних зонах і для, практично, всіх захисних хімічних обробок рослин і ґрунту, агрегатується з тракторами класу 1.4; 2 т.с.

Технічні характеристики обприскувача

ОПШ-24-18, 24-21,6 АСУ забезпечений колесами оптимального радіуса 9,5 R 42, що забезпечує менший тиск на грунт, збільшення агротехнічного просвіту, а також плавне і безперешкодний рух обприскувача. Можлива безступінчасте регулювання ширини колії самим пристроєм в межах від 1,5 м до 2,1 м, відповідно до вказаної колією трактора.

Система двошарнірної маятникової підвіски штанговий установки обприскувача ОПШ-24-18, ОПШ-24-21,6 АСУ забезпечує повну фіксацію штанги довжиною в 21, м в стабільно заданому положенні відносно землі

Гідро та механічні замки фіксації, відповідають за стабілізацію штанги в повністю розкладеному стані, а механізм гідравлічного розкладання-складання штанги дозволяє м'яко міняти висоту штанговий установки від 0,5 м до 1,9 м навіть при русі. До того ж циліндр-коректор, а також рамка і повзун штанги, виконані з товстостінної труби з квадратним перетином, гарантують продуктивну роботу обприскувача на схилах.

Бак обприскувача ОПШ-24-18, 24-21,6 АСУ 5-ти секційний  об'ємом 2500 літрів виготовлений компанією «Львівагромашпроект» з стабільного високоміцного полімеру. Гладка внутрішня поверхня бака зводить до мінімуму можливе відкладення застосовуваних хімічних засобів на стінках бака.

Чотирьох ступінчаста система фільтрації робочої рідини сприяє безперешкодному обприскування і розпорошення певної суміші.

Майданчик на шасі обприскувача ОПШ-24-18, ОПШ-24-21,6 АСУ  5-ти секційний відповідає основним вимогам техніки безпеки при обслуговуванні горловини бака.

Спеціальний міксер Polmac (Італія) обсягом 35 літрів використовується для підтримки стабільної концентрації застосовуваної рідини.

Для забезпечення максимального очищення системи обприскувача від використовуваної система промивання з додатковим баком на рідини встановлена ​​250 л.

Для безперебійної роботи гідрокоммунікацій в обприскувачі ОПШ-24-18, ОПШ-24-21,6 застосований мембранно поршневий насос компанії Annovi Reverberi (Італія), який, завдяки робочому тиску 185 л / хв, дозволяє розпорошувати попередньо заданий обсяг робочої рідини.

Розпилювачі від провідних фірм Lechler і TeeJet, а також колектори з нержавіючої сталі діаметром. ½ і відтинають пристрою безпосередньо відповідальні за якість розпилення хімікатів, рівномірність нанесення розпилюється рідини на поверхню грунту або рослин, до того ж за економічну ефективність здійснюваних захисних маніпуляцій.

Комп'ютерна система TeeJet 844 Е гарантує якісне виконання заданого технологічного процесу:

Світлова сигналізація, рукав для самозаправкі (довжиною 4 м) з поплавковим фільтром, система підсвічування забезпечують додатковий комфорт від використання обприскувача ОПШ-24-18, ОПШ-24-21,6 від «Львівагромашпроект» незалежно від розміру оброблюваної площі і часу доби, в яке здійснюються роботи.

Додаткові опції обприскувача

На замовлення обприскувач може доповнюватися:

  1. навігаційною системою;
  2. міксером-змішувачем для приготування робочих розчинів;
  3. системою продувки та прочищення розпилювачів;
  4. модульно-світлодіодним підсвічуванням розпилювачів;
  5. багатопозиційними розпилювальними головками;
  6. інжекторними розпилювачами для роботи при вітрах до 6 м / с;
  7. пристроями для внесення КАС.

Характеристики ОПШ-24-18, ОПШ-24-21,6 АСУ 5-ти секційний

 

Колеса

R

42

Бак

л

2500

Міксер Polmac (Італія)

л

35

Система промивки з додатковим баком на рідини

л

250

Мембранно поршневий насос Annovi Reverberi (Італія)

л/хв

185

 

Навіщо потрібен обприскувач

Призначений для внесення в ґрунт рідких мінеральних добрив і цільного обприскування робочими рідинами хімічного захисту польових рослин від хвороб, бур'янів і шкідників.

Фото обприскувача ОПШ-24-18, 24-21,6 АСУ 5-ти секційний

Додаткові опції