Купити обприскувач причіпний Львівагромашпроект

Купити обприскувач причіпний в Україні. Обприскувач садовий.

Для перегляду відео роботи обприскувача, перейдіть на наш канал в YouTube.
Підписуйтесь, щоб завжди бути в курсі новин нашої компанії.

Причіпний обприскувач  ОПШ -3524  забезпечує           якісний хімічний обробіток та ефективне використання препаратів для захисту польових культур. Встановлений мембранно-поршневий  насос Annovi Reverberi (Італія) продуктивністю 250 л/хв.  Такої продуктивності достатньо для виконання технологічного процесу та якісного перемішування в баку для рівномірної концентрації препарату в робочому розчині. Поворотна платформа насоса зменшує навантаження на карданну передачу при поворотах обприскувача. 
Робочий бак власного виробництва,  об’ємом 3500 літрів,  виготовлений із поліетилену товщиною  14 мм - ідеально гладкий зсередини. Це велика перевага при його очищенні від залишків робочої рідини та перемішуванні робочого розчину за допомогою встановлених всередині 2-ох гідрозмішувачів. Завдяки збільшеному об’єму резервуара мінімізується кількість дозаправок з метою економії часу та палива. Оптимальна форма забезпечує максимальне використання рідини з бака. 
Обприскувач оснащений рукавом для самозаправки та системою промивки основного бака на 300 літрів. Варто зазначити, що промити систему розпилення можна, навіть якщо основний бак заповнений робочим розчином. Це зменшує можливість забруднення системи,  коли доводиться припинити роботу обприскувача в полі, наприклад через несприятливу погоду.
Майданчик на шасі обприскувача забезпечує основні вимоги техніки безпеки при обслуговуванні горловини баку.
Порошкове полімерне фарбування техніки, забезпечує її надійний захист від корозії.
На початку роботи гранульовані, порошкові чи рідкі препарати завантажуються в міксер-змішувач ємністю 35 літрів фірми Polmac (Італія) Для зручності він опускається за допомогою спеціального відкидного кронштейну. Міксер ретельно змішує будь-які хімікати з водою, при цьому не утворюючи піни та розбризкування рідини, що захищає оператора від її шкідливого впливу. Далі інжектор під тиском подає розчинені препарати в основний бак. 
Кліренс обприскувача становить 750 мм, що  дає змогу обробляти практично всі польові культури на різних стадіях розвитку без нанесення їм пошкоджень. На обприскувачі встановлені колеса оптимального радіусу 9,5 R 48 для зменшення навантаження на грунт та збільшення агротехнічного просвіту.
Ширина колії в ОПШ -3524 - 1,8 або 2,1 м.
Штанга обприскувача, довжиною 24 м складається з несучих металевих секцій. Виготовлена у вигляді об’ємної ферми, що надає  достатньої жорсткості в горизонтальній і вертикальній площинах і дає можливість її експлуатації при збільшених динамічних навантаженнях.  Рамка, повзун виконані із товстостінної труби квадратного січення із системою ковзання із застосуванням полімерних матеріалів, циліндр-коректор забезпечує якісну роботу на схилах. Подвійна фіксація секцій штанги в робочому положенні гарантує їх надійну роботу (гідравлічні та механічні замки). 
Штанги  обладнані гідравлічною системою розкладання і коректором їх нахилу. Двошарнірна маятникова підвіска забезпечує відмінну стабілізацію штанги незалежно від рельєфу поля, що є одним із ключових факторів для якісної роботи обприскувача. 
Якість обприскування польових культур напряму залежить від висоти розташування штанги, яку можливо регулювати від 50 до 210 см не зупиняючи руху трактора.
Колектори трьохпозиційних форсунок виготовлені з нержавіючої сталі. 
Перекриття та пропуски залишилися в минулому.  Навігація TeeJet Matrix Pro 570 GS зменшує витрати палива, хімікатів чи рідких мінеральних добрив, завдяки чому підвищується рентабельність і продуктивність роботи обприскувача.
Працюєте вночі? Опція «Нічна підсвітка» полегшує роботу з обприскувачем вночі, забезпечуючи можливість візуального контролю роботи кожного розпилювача з місця оператора під час роботи. LED підсвітка значно полегшує обслуговування і транспортування обприскувача при недостатньому освітленні.   Крім цього, повірте, це створить неабияке враження на ваших сусідів.

* Пропозиція дійсна до закінчення товарних запасів.