Програма отримання часткової (20%) компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки

Програма отримання часткової (20%) компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки Програма отримання часткової (20%) компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки

ОБОВЯЗКОВІ УМОВИ ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ:

1. 20% компенсація надається за придбання техніки, яка входить у затверджений Перелік української техніки та обладнання для АПК, їх виробників та дилерів. Перелік включає 40 українських заводів-виробників – це майже 800 одиниць техніки та обладнання. Перелік розміщений за посиланням: http://www.minagro.gov.ua/uk/ministry?nid=24055

Перелік затверджено міжвідомчою комісією, до складу якої входять фахівці МЕРТ, Мінагрополітики, Національного комітету з промислового розвитку, керівники галузевих наукових установ, підприємств українського машинобудування для АПК та представники громадських організацій. 2. Техніка, на яку розповсюджується дія програми, має буде придбана після 15 березня 2017 року (відповідно до дії постанови №130). 3. Купівля та отримання компенсації техніки здійснюється через державні банки. 4. Учасник програми (сільгоспвиробник) не повинен бути банкрутом/ не перебуває на стадії ліквідації/ не має справи про банкрутство/не має прострочену більше ніж 6 місяців заборгованість перед державним бюджетом, Пенсійним фондом України та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування, що підтверджується відповідними органами ДФС. У разі встановлення контролюючими органами факту незаконного отримання бюджетних коштів такі кошти протягом місяця повертаються до державного бюджету. 5. Техніка та обладнання, придбані з частковою компенсацією вартості, протягом трьох років не підлягають відчуженню та використовуються за призначенням. У разі відчуження такої техніки та обладнання сільськогосподарський товаровиробник повертає отримані бюджетні кошти і позбавляється протягом трьох років права на отримання часткової компенсації вартості техніки та обладнання.

ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ 20% КОМПЕНСАЦІЇ:

1. Ознайомитись із переліком техніки та обладнання: http://www.minagro.gov.ua/uk/ministry?nid=24055

2. Визначитись із необхідною технікою та обладнанням / або переконатись, що куплена раніше техніка (після 15 березня 2017 р.) входить до вказаного Переліку.

3. Відкрити рахунок в одному із державних банків та здійснити оплату за техніку чи обладнання / або переконатись, що раніше здійснена купівля (після 15 березня 2017 р.) проводилась через державний банк.

4. До того ж самого банку подати заявку і документи, які підтверджують придбання техніки та обладнання, а саме: - копію платіжного доручення

- акт приймання-передачі техніки та обладнання.

- свідоцтво про державну реєстрацію техніки (якщо техніка підлягає обов’язковій державній реєстрації).

5. Державний банк надає Мінагрополітики інформацію щодо суми коштів, що підлягає частковій компенсації.

6. Мінагрополітики формує реєстр сільгоспвиробників, які придбали техніку та обладнання і претендують на отримання часткової компенсації.

7. На підставі реєстру та у межах відкритих асигнувань протягом місяця Мінагрополітики перераховує кошти державним банкам.

8. Державні банки протягом 1 операційного дня перераховують кошти на поточні рахунки учасникам програми.