Протруювач камерний ПК-20 «Супер» П

Купити протруювач шнековий для насіння, зерна, пшениці. Машина для протруєння.

ПК-20 Супер (П) - високопродуктивний камерний протруювач. Сільськогосподарський інструмент, призначений для поліпшення якісних властивостей посівного матеріалу. Протруювання дозволяє захистити посівний матеріал від хвороб, грибка, шкідників.

Агрегат відрізняється самохідної конструкцією, яка забезпечує йому високу автономність виконання обробки. Протруювач даної моделі розрахований на інтенсивну експлуатацію і здатний виконувати роботи з високою продуктивністю. Сучасний автоматизований агрегат, гарантує високу якість виконуваної передпосівної обробки насіння. Не вимагає агрегатування з додатковою технікою. Придатний для роботи в різних експлуатаційних умовах.

Технічні характеристики протруювача

Оснащений заливним фільтром і спеціальним галогеновим прожектором для роботи в приміщеннях з недостатнім освітленням.

Агрегат самостійно готує робочу суміш, завантажує, обробляє і вивантажує оброблене сировина. Здатний вивантажувати насіння на висоту до 2,7 метра. Що дозволяє вантажити оброблене насіння в транспортний засіб, в мішки або в бурти.

ПК-20 Супер (П) - камерний протруювач високої якості. Ефективний в застосуванні самохідний агрегат. Відрізняється зручністю експлуатації, високим рівнем рентабельності, відмінними ходовими параметрами. Агрегат оснащений сучасними системами управління та контролю. Параметри робочого процесу плавно настроюються.

Регулюванню підлягають процес приготування робочого розчину, подача матеріалу, інтенсивність обробки, вивантаження обробленого матеріалу. Протруювач повністю автоматично виконує весь робочий цикл. Від приготування розчину і завантаження сировини, до вивантаження обробленого матеріалу.

Сучасна самохідна машина з електроприводом, обладнана елементами регулювання потоку насіння і перистальтичним насос-дозатором подачі робочої рідини НП-02. Максимально проста конструкція з невеликою кількістю шнеків мінімізує травмування насіння при його обробці.

Продуктивність, т/год

3-20

Ширина завантажувального шнека, м

2-3

Висота вивантаження, м

2,7

Місткість бака, л

140

Діапазон подачі робочої рідини, л/хв

0,1-3,3

Споживана потужність, кВт

5,5

Габаритні розміри у робочому положенні, мм

4300х2980х2900

Маса, кг

560

Додаткові опції протруювача

На замовлення протруювач може комплектуватися:

  1. системою аспірації;
  2. модулем для внесення рідких інокулянтів.

Додатково встановлюється програмне забезпечення для можливості роботи в режимі автоматичного регулювання подачі робочої рідини (САРР).

Навіщо потрібен протруювач

ПК-20 Супер (П) - це ефективна в роботі модель камерного протруювача. Застосовується для попередньої обробки посівного матеріалу спеціально приготованими розчинами. Обробка спец розчинами (фунгіцидами) позитивно відбивається на якісних характеристиках матеріалу. Покращує його параметри проростання і віддачі під час прибирання. Конструктивними параметрами протруювача передбачений високий рівень автономності виконання обробки.

Відео роботи протруювача


Фото камерного протруювача ПК-20 Супер

Додаткові опції