Протруювач камерний стаціонарний ПКС-20 П

Купити протруювач шнековий для насіння, зерна, пшениці. Машина для протруєння.

ПКС-20 (П) - камерний протруювач стаціонарної конструкції. Відрізняється високою пропускною спроможністю. Покращує аграрні якості оброблюваного сировини, збільшує врожайність і якість вирощуваного матеріалу. Агрегат здатний обробляти великі масиви зернової маси за одиницю виробничого часу. Застосовується в комплексі з іншим спеціалізованим обладнанням.

Врізається в наявні технологічні лінії по виконанню комплексної обробки великих масивів посівного матеріалу. Дана модель здатна обробляти насіння сумішами різного складу: фунгіцидні суспензії, водні розчини, в'язкі композитні розчини. Забезпечує однорідність протруювання, в суворій відповідності з встановленими параметрами. Характеризується високою потужністю.

Основними перевагами пристрою є: висока точність дозування заданої норми при роботі як і зі звичайними так і з багатокомпонентними робочими розчинами, легка зміна роботи подачі за допомогою кнопкових перемикачів з фіксацією результату на спеціальному дисплеї, відсутність самовиливом залишків розчину при зупинці процесу протруювання, при необхідності - є можливість повернення залишків розчину з елементів гідравлічної лінії в основний бак

Технічні характеристики протруювача

Протруювач ПКС-20 (П) - характеризується автономністю виконання передпосівної обробки. Здійснює самостійне приготування робочих розчинів. Виконує обробку і вивантаження сировини для виконання подальших заходів. Прогумований шнек запобігає пошкодженню насіння. Обороти шнека налаштовуються для настройки необхідної інтенсивності подачі сировини. Зручна в роботі панель управління робить застосування агрегату комфортним.

Протруювач оснащений двома баками для робочого розчину. За 160 літрів кожен. Таким чином, забезпечена можливість тривалого проведення робіт за один виробничий цикл. Номінальна розрахункова продуктивність досягає 20 тонн на годину робочого часу. Оснащення агрегату перистальтичним насосом-дозатором дозволяє працювати з в'язкими багатокомпонентними розчинами. Нержавіюче виконання ключових вузлів оптимізує роботу з активними сполуками.

Управління роботою протруювача і його механізмів здійснюється з пульта управління розміщеного на його корпусі. Протруювач встановлюється в технологічну лінію. Особливість протруювача в тому, що він може працювати з багатокомпонентними, в'язкішими робочими розчинами, завдяки перистальтичних насосів-дозатора.

Обладнаний низькими обертами лопатковим шнеком з гумовими накладками для роботи з схильними до травмування культурами. Легка очистка протруювача завдяки швидкому демонтажу камери протруювання і лопаточного шнека. Основні вузли протруювача виконані в нержавіючому варіанті.

Продуктивність, т / год

3-18

Ємність 2-х баків, л

280

Подача дозатора, л / хв

0,1-3,3

Споживана потужність, кВт

3,0

Габаритні розміри в транспортному положенні, мм

1610х1390х2400

Маса, кг

230

Додаткові опції протруювача

На замовлення на протруювач додатково встановлюється програмне забезпечення для можливості роботи в режимі автоматичного регулювання подачі робочої рідини (САРР).

Навіщо потрібен протруювач

Протруювач ПКС-20 П призначений для протруювання насіння зернових, бобових і олійних культур водними розчинами або суспензіями фунгіцидів в цехах по підготовці насіння або насіннєвих пунктах підприємств агропромислового комплексу.

Відео роботи камерного стаціонарного протруювача

Фото протруювача