Протруювач камерний стаціонарний ПКС-20 ПТ + роздільна подача

Купити протруювач шнековий для насіння, зерна, пшениці. Машина для протруєння.

Протруювач ПКС-20 ПТ призначений для протруювання насіння зернових, бобових та олійних культур водними розчинами або суспензіями фунгіцидів в цехах по підготовці насіння або насіннєвих пунктах підприємств агропромислового комплексу.

Управління роботою протруювача і його механізмів здійснюється з пульта управління. Протруювач встановлюється в технологічну лінію. Особливість протруювача в тому, що він може працювати з багатокомпонентними, більш в’язкими робочими розчинами, завдяки перистальтичному насосу-дозатору. Обладнаний низькообертовим лопатковим шнеком з поліуретановими накладками для роботи із схильними до травмування культурами. Легке очищення протруювача завдяки швидкому демонтажу камери протруювання і лопаткового шнека. Основні вузли протруювача виконані в нержавіючому варіанті. Основними перевагами пристрою є: висока точність дозування заданої норми при роботі як і з звичайними так і з багатокомпонентними робочими розчинами, легка зміна роботи подачі за допомогою кнопочних перемикачів з фіксацією результату на спеціальному дисплеї, відсутність самовиливу залишків розчину при зупинці процесу протруювання, при необхідності - можливість повернення залишків розчину з елементів гідравлічної лінії в основний бак. На протруювачі встановлений частотник, який дозволяє змінювати оберти шнека.

Машина, працюючи в автоматичному режимі. контролює реальну в часі вагу насіння із заданим часовим періодом перевірки та при необхідності змінює подачу розчину протруйника.

Продуктивність, т / год

3-18

Ємність баку, л

250

Подача дозатора, л / хв

0,1-3,3

Споживана потужність, кВт

3,0

Габаритні розміри в транспортному положенні, мм

1610х1390х2400

Маса, кг

230

 

Ця система призначена для створення робочого розчину по "рецептом агронома" безпосередньо перед входом в камеру протруювання.

Один насос-дозатор качає чисту воду з основного бака, три насоси призначені для подачі різних препаратів з окремих заводських упаковок (каністр).

Ця машина може бути оснащена тензо-датчиками для визначення реальної кількості насіння яке йде через машину і коректування при необхідності подачі робочої рідини для дотримання заданої пропорції.