Протруювач шнековий ПНШ-5 «Господар» П

Купити протруювач шнековий для насіння, зерна, пшениці. Машина для протруєння.

Передпосівна обробка посівного матеріалу забезпечує високу якість майбутніх врожаїв. Протруювання захищає насіння від негативного впливу хвороботворних мікроорганізмів. Зменшує втрати посівного матеріалу при посіві. Збільшує економічну ефективність ведення сільськогосподарської діяльності. Для високої якості передпосівної обробки застосовується спеціалізоване агротехнічне обладнання.

Шнековий Протруювач від компанії ТДВ "Львівагромашпроект" ПНШ-5 "Господар"- високоефективний сільськогосподарський механізм. Застосовується для обробки, протруювання, посівного матеріалу. Характеризується високою продуктивністю, простотою і зручністю експлуатації. Відрізняється міцною, максимально надійною в роботі і недорогий в обслуговуванні конструкцією.
Залучається до робіт по протруюванню посівного матеріалу. Обробляє насіння зернових культур водними розчинами і суспензіями фунгіцидів. Характеризується високим рівнем технічних і конструктивних параметрів. Конструктивно розрахована на максимальну автономність роботи. Самостійно здійснює подачу оброблюваного матеріалу. Самостійно готує робочий розчин. Самостійно обробляє і вивантажує оброблений посівний матеріал. Максимально простий в управлінні. Високопродуктивний в роботі. Для виконання роботи не вимагає використання додаткового обладнання.

Шнековий Протруювач ПНШ-5 "Господар" - конструктивне поєднання простоти і ефективності. Відрізняється ефективної конструкцією, якісними матеріалами та комплектуючими. Ємність для робочої рідини виконана зі стійкого до хімічних впливів полімеру. Металеві частини оброблені захисним покриттям. Конструкція забезпечена відмінним ходовим механізмом. Сучасна система управління дозволяє максимально ефективно налаштувати процес обробки. Агрегат застосовується для попередньої обробки посівного матеріалу, що зберігається в буртах. Застосування сучасних систем управління дозволяє максимально автоматизувати процес виконання роботи. Конструктивні параметри забезпечують точну і рівномірну подачу робочої суміші. Максимально оптимізують процес протруювання. Забезпечують його високу ефективність.

Протруювач є самопересувним агрегатом  з електроприводом механізмів. Обробіток насіння проводиться в спеціальному протруювальному шнеку. Дозатор робочої рідини дає змогу отримувати точну та рівномірну подачу в процесі роботи.  

Шнековий підбирач забезпечує механізоване завантаження насіння в робочий орган протруювання.

Оснащений перистальтичним насос-дозатором подачі робочої рідини НП-02. 

Роботою приводу самоходу керує спеціальний датчик, який забезпечує автоматичне переміщення протруювача в бурт. Машина малогабаритна, забезпечує високу маневреність, зручна в експлуатації.

Протруювач шенковий ПНШ-5 "Господар" від компанії ТДВ "Львівагромашпроект" - технічна розробка, що дозволяє оптимально поєднувати якість і економічність. Забезпечує високий рівень продуктивності виконуваних робіт з найменшими витратами часу, ресурсів і зусиль. Застосування агрегату дозволяє вирощувати високоякісну сільськогосподарську продукцію.

Характеристики ПНШ-5 "Господар" П:

Продуктивність

т/год

1,2 - 5,5

Місткість бака

л

50

Подача розчину

л/хв

0,1 - 3,3

Споживана потужність

кВт

2,2

Габаритні розміри

мм

2350х1570х1510

Вага

кг

245