Протруювач шнековий ПНШ-5 «Господар» (П)

Купити протруювач шнековий для насіння, зерна, пшениці. Машина для протруєння.

ПНШ-5 «Господар» (П) шнековий - протруювач з високими показниками пропускної здатності. Працездатний, надійний в експлуатації агрегат. Ефективно, в заданих параметрах, здійснює передпосівний обробіток насіння фунгіцидними розчинами. Розрахований на роботу з багатокомпонентними рідинами. Застосовується для обробки насіння, що зберігаються в буртах. Забезпечує захист посівного матеріалу від хвороб, грибка, негативного впливу навколишнього середовища.

Агрегат здатний виконувати весь технологічний цикл без залучення іншого інструментарію. Відрізняється автономністю виконуваних заходів. Здійснює самостійне просування в бурт. Забезпечує механічне завантаження, обробку і вивантаження матеріалу. Що дозволяє виконувати роботи з мінімальною участю людини. Дозатор робочої суміші створює умови для забезпечення максимально точної і рівномірної подачі рідини. Забезпечуючи однорідність виконуваної передпосівної обробки.

Машина компактна, забезпечує високу маневреність, зручна в експлуатації.

Технічні характеристики протруювача

Протравливатель шнековий ПНШ-5 "Господар" (П)  є саморушним агрегатом з електроприводним механізмом. Обробка насіння проводиться у спеціальному протруювальному шнеку. Дозатор робочої рідини дозволяє отримувати точну і рівномірну подачу в процесі роботи.

Шнековий підбирач забезпечує механізовану завантаження насіння в робочий орган протруювання. Роботою приводу самоходу керує спеціальний датчик, який забезпечує автоматичне переміщення протруйника в бурт. Оснащений перистальтичним насос-дозатором подачі робочої рідини.

ПНШ-5 «Господар» П - забезпечує щадний механізований забір зернової маси. Не псує насіння, здійснює однорідну захисну обробку. Маневрений, компактний шнековий протруювач, розрахований на високу інтенсивність застосування. Придатний для регулярного контакту з активними хімічними сполуками. Джерелом живлення є електромережа. Агрегат відрізняється невисокою споживною потужністю. Бак об'ємом 50 літрів, дозволяє обробляти великий масив сировини за один цикл. Складається з вертикального шнека підбирача, горизонтального шнека протруйника і перистальтичного насос-дозатора. Перистальтичний дозатор гарантує точність дозування.

Характеристики ПНШ-5 "Господар" (П):

Продуктивність

т/год

1,2 - 5,5

Місткість бака

л

50

Подача розчину

л/хв

0,1 - 3,3

Споживана потужність

кВт

2,2

Габаритні розміри

мм

2350х1570х1510

Вага

кг

245

Навіщо потрібен протруювач

Протравливатель шнековий ПНШ-5 "Господар" (П) - шнековий протруювач з оптимальними конструктивними параметрами. Ефективний в застосуванні агрегат, що забезпечує високу якість і надійність виконуваної передпосівної обробки зернової маси. Застосування агрегату сприяє поліпшенню якісних властивостей насіння. Збільшує його потенціал, впливає на показники врожайності. Значно покращує якість посівного матеріалу. Агрегат максимально простий і економічний в роботі. Не вимагає агрегатування з додатковими технічними засобами.

ПНШ-5 «Господар» (П) - шнековий протруювач високої якості. Максимально автономний агрегат, що забезпечує надійну передпосівну обробку зерномасси. Застосування протруйника гарантовано покращує якісні властивості посівного матеріалу. Дозволяє збільшувати показники врожайності, сприяє максимально повне сходження рослин.

Фото протруювача ПНШ-5 «Господар» П