Протруювач насіння стаціонарний ПНС-5

Купити протруювач шнековий для насіння, зерна, пшениці. Машина для протруєння.

Стаціонарний протуювач насіння ПНС-5 - ефективна, максимально надійна в застосуванні машина для протруювання насіння. Сільськогосподарський агрегат, призначений для виконання якісної передпосівної обробки насіння. Працює з зерновими і зернобобовими культурами. Застосовується в стаціонарних умовах. Характеризується високою продуктивністю, простотою і зручністю експлуатації. Відрізняється міцною, максимально надійною в роботі і недорогий в обслуговуванні конструкцією.

Технічні характеристики протруювача

Характеризується високим рівнем технічних і конструктивних параметрів. Конструктивно розрахований на максимальну автономність роботи. Самостійно здійснює подачу оброблюваного матеріалу. Самостійно готує робочий розчин. Самостійно обробляє і вивантажує оброблений посівний матеріал. Максимально простий в управлінні. Високопродуктивний в роботі. Для виконання роботи не вимагає використання додаткового обладнання.

Призначений для протруювання насіння зернових і зернобобових культур водними розчинами або суспензіями протруйників.

Мобільний, на трьох колесах, агрегат, що складається з бака з гідравлічним змішувачем, насосної установки, бункера, дозатора насіння, змішувально-вивантажного шнека з розподільником насіння, насос-дозатора робочої рідини і пульта управління.

Протруювач обладнаний низькообертовим лопатковим шнеком з гумовими накладками для роботи із схильними до травмування культурами.  Основні вузли протруювача виконані в нержавіючому варіанті.

Характеристики ПНС-5 :

Продуктивність

т/год

2-5

Висота завантаження насіння в бункер,

мм

1750

Висота підвіски мішків до горловини

мм

700

Місткість бака робочої рідини

л

100

Подача розчину

л/хв

0,1 - 3,3

Споживана потужність

кВт

1,5

Габаритні розміри

мм

1630х1215х1750

Вага

кг

160

Навіщо потрібен протруювач

Протруювач насіння стаціонарний від компнанії "Львівагромашпроект" ПНС-5 - застосовується для обробки, протруювання, посівного матеріалу. Успішна конструктивна розробка в допомогу сільгоспвиробнику. Залучається до робіт з поліпшення якості посівного матеріалу. Здійснює його протруювання. Обробляє насіння зернових культур водними розчинами і суспензіями фунгіцидів. Застосовується для попередньої обробки посівного матеріалу, що зберігається в буртах.

Призначений для протруювання насіння зернових і зернобобових культур водними розчинами або суспензіями протруювача. Мобільний, на трьох колесах, агрегат, що складається з бака з гідравлічним змішувачем, насосної установки, бункера, дозатора насіння, змішувально-вивантажного шнека з розподільником насіння, насос-дозатор робочої рідини і пульта управління.

Фото протруювача