Протруювач стаціонарний ПНС-5-01 (під "біг беги")

Купити протруювач шнековий для насіння, зерна, пшениці. Машина для протруєння.

Стаціонарний протруювач насіння ПНС-5-01 під "біг беги" - ефективна, максимально надійна в застосуванні машина для протруювання насіння вітчизняного підприємства.

Сільськогосподарський агрегат, призначений для виконання якісної передпосівної обробки насіння. Працює з зерновими і зернобобовими культурами. Застосовується в стаціонарних умовах. Характеризується високою продуктивністю, простотою і зручністю експлуатації. Відрізняється міцною, максимально надійною в роботі і недорогий в обслуговуванні конструкцією.

Протруювач призначений для протруювання насіння зернових і зернобобових культур, сої, соняшника водними розчинами, або суспензіями протруйників згідно “Переліку пестицидів і агрохімікатів, дозволених для використання в Україні” і вивантаження протруєного насіння в мішки «біг-бег»

Успішна конструктивна розробка в допомогу сільгоспвиробнику. Залучається до робіт з поліпшення якості посівного матеріалу. Здійснює його протруювання. Обробляє насіння зернових культур водними розчинами і суспензіями фунгіцидів. Застосовується для попередньої обробки посівного матеріалу, що зберігається в буртах.
Мобільний, на трьох колесах, агрегат, що складається з бака з гідравлічним змішувачем та насосної установки, бункера, дозатора насіння, змішувально-вивантажного шнека з розподільником насіння, насос-дозатора робочої рідини і пульта управління.
Протруювач обладнаний низькообертовим лопатковим шнеком з гумовими накладками для роботи із схильними до травмування культурами.

Встановлений перетворювач частоти. який дає можливість зміни частоти обертів шнека.
Основні вузли протруювача виконані в нержавіючому варіанті.
Конструкція протруювача ПНС-5-01 передбачає вивантаження протруєного насіння в мішки "біг бег".

Характеристики ПНС-5-01 :

Продуктивність

т/год

1-5

Висота завантаження насіння в бункер,

мм

2600

Висота підвіски мішків до горловини

мм

1500

Місткість бака робочої рідини

дм3

100

Подача розчину

л/хв

0,1 - 3,3

Споживана потужність

кВт

1,5

Габаритні розміри

мм

2800х2000х2600

Вага

кг

220