САРР (Система автоматичного регулювання рідини)

Купити протруювач шнековий для насіння, зерна, пшениці. Машина для протруєння.

САРР – Що це? Програмне забезпечення, встановлене на протруювач, для можливості роботи в режимі автоматичного регулювання подачі робочої рідини (САРР). Система автоматичного регулювання рідини (САРР) призначена для визначення фактичної маси насіння, яка подається дозатором в камеру протруювання і автоматичного коригування та дозування відповідної кількості робочої рідини. В процесі протруювання система підтримує необхідну пропорцію насіння і рідини.   САРР - Як це працює? Для правильної і точної роботи САРР необхідно правильно відкалібрувати продуктивність роботи протруювача. Процедура складається з кількох етапів:

Показники встановлено. Надалі, в процесі протруювання система підтримує необхідну пропорцію насіння і рідини.

На початку і в процесі роботи протруювача в автоматичному режимі ОБОВЯЗКОВО проводьте перевірку (уточнення) величини показника продуктивності дозатора насіння. Встановлені показники оператором  і перевірені та встановлені показники системою автоматичного регулювання рідини (САРР) можуть відрізнятись через вплив таких факторів, як вологість насіння, його засміченість, сорт та інше.

Для перевірки показника продуктивності необхідно заповнити бункер насінняv до верхнього датчика та в пульті управління натиснути кнопку ПЕРЕВІРКА і одразу закрити заслінку. Починається процес перевірки в автоматичному режимі. Після завершення замірів продуктивності , САРР автоматично коригує норму витрати робочої рідини, що забезпечить точність, оптимальність та економічність витрати протруйника.

Після процесу перевірки необхідно відкрити заслінку.