Стаціонарна установка приготування робочих розчинів СУПР-4500х3

Стаціонарні установки

Стаціонарна установка приготування робочих розчинів СУПР-4500х3 призначена для приготування робочих розчинів (пестицидів, фунгіцидів, гербіцидів та хімічних препаратів, що є водорозчинними та використовуються в агрокомплексі та є затвердженими на території України). Є можливість зберігання готового розчину та підтримання концентрації. Установка працює сумісно або незалежно з насос-дозатором хімічних препаратів типу QuantoFfil M. Управління установкою проводиться з операторської.

 

 

Стаціонарна установка складається їз наступних складальних одиниць:

Робочий модуль складається з : рами, насоса, бака, гідравлічної арматури, фільтра, мірної шкали, байпасного рівнеміра, кранів з електричним приводом.Насос подачі води або КАС – кріпиться на окремій рамі між другим і третім баком і складається з насоса, фільтра, крана з електричним приводом. Площадка обслуговування дозволяє проводити візуальний контроль за кожним модулем та можливість ремонту. Обладнана поручнями та драбиною.
Технологічний процес.
 

Подача рідини
(вода або КАС) Рідина проходить через кран, фільтр, всмоктується насосом і подається на чотирьох позиційний кран, вибираючи відповідне положення «Бак 1», «Бак 2», «Бак 3». Викачування рідини проводиться відповідно до положення «Бак 1», «Бак 2», «Бак 3» насосом на модулі через лінію всмоктування бака, кран, фільтр двопозиційний кран – на розмивач баку або на заправщик транспортування розчинів.

Перемішування рідини та підтримка концентрації робочого розчину відбувається через гідрозмішувачі, якими можна попарно керувати – «передні-задні» і заправну лінію бака через розмивач. Гідрозмішувачі  однопозиційним краном можна відключатиі підтримувати концентрацію препарату в баку через заправну лінію.

Промивка бака, байпасного рівнеміра.
Вода через фільтр всмоктується і подається на трьохпозиційний кран, вибираючи відповідне положення «Бак 1», «Бак 2», «Бак 3» подається на омивач бака і на розпилювач байпасного рівнеміра.

Закачування хімічних препаратів.
Рідина проходить через трьохпозиційний кран, вибираючи відповідне положення «Бак 1», «Бак 2», «Бак 3» подається у відповідний бак, дозатором хімічних препаратів.

Керування технологічним процесом відбувається з панелі, розміщеній в шафі управління.

Технічні характеристики:

Тип

стаціонарна

Споживана потужність одного модуля, кВт, не більше

9,5 + (5,5) х 3

Кількість робочих модулів

3

Показники по окремих складальних одиницях:

Модуль:

Насос, тип

центробіжний

Робочий тиск, мПа

0,35

Об'ємна подача, л/хв

420

Об'єм бака, л

4500+-45

Матеріал бака

нержавіюча сталь AISI 304

Подача води або КАС:

Насос, тип

центробіжний

Робочий тиск, мПа

0,35

Об'ємна подача, л/хв

420

Споживана потужність, кВт

5,5

Лінія промивки баків:

Насос, тип

центробіжний, багатоступеневий

Робочий тиск, мПа

0,45

Об'ємна подача, л/хв

160

Споживана потужність, кВт

2,2

Омивач бака

центробіжний

Тип перемішування

гідравлічний