Сільськогосподарська сфера розвивається рік у рік. Тому й попит на якісне обладнання зростає. Особливо це стосується обприскувачів.
Завдання обприскувачів
Обприскувачі в сільській галузі – це причіпні або навісні конструкції, або ж самохідні агрегати, які застосовуються для:
-
обробки культурних насаджень від шкідливих та хвороботворних комах та мікроорганізмів, а також від бур'янів;
-
обприскування виноградників, кущів або садових дерев;
-
підживлення рослин рідкими добривами;
-
поливу майбутнього врожаю;
Основні види обприскувачів:
Для вибору найкращого обприскувача, необхідно розуміти, чим вони відрізняються один від одного.
Причіпний
Саме обладнання для обприскування встановлюється причепом до трактора. Оптимальна територія поля для обробки близько 1 тис. га. Довжина штанг варіює від 24 до 36 метрів, а об'єм ємності для рідини від 2 до 4 тисяч літрів.
Навісний
Довжина його робочої штанги – від 12 до 18 метрів. Бак для рідких складів містить 600-800 літрів. Цей агрегат не призначений для великих полів, він більше підходить для території посадки розмірами до 300 га.
Самохідний
Цей обприскувач не потребує трактора, він пересувається самостійно. Його суттєві плюси – це тривала працездатність між заправками, хороша прохідність та маневреність.
Що треба знати при виборі обприскувача
Для найбільш сприятливого вибору обприскувача потрібно врахувати кілька основних нюансів.
Умови клімату
Залежно від клімату, де планується обробка посадок, іде вибір причіпного польового обприскувача. Він може видавати кілька типів розпилення – ультрамалооб'ємний, малооб'ємний та щілинний.
Площа поля
Це один із головних критеріїв при виборі обприскувачів. Тут важливу роль відіграють обсяг резервуару для рідини та якість маневреності. Обприскувачі з більшим баком важче маневрують у полі. І навпаки, малий обсяг бака дає більше можливості для маневрів, але їм потрібна регулярна дозаправка. Тому при великій території для обробки потрібно враховувати всі ці нюанси, і можливо вибирати середні показники обсягу резервуару та маневрування.
Швидкість пересування
Під час роботи обприскувачі можуть рухатися зі швидкістю від 8 до 25 км/год.
Величина кліренсу
Для високорослих рослин (кукурудза, соняшник, ріпак) потрібно вибирати обприскувачі навісного типу на трактор із високим кліренсом. А для низького зростання посадок підійде той же тип агрегату розпилення, тільки з невеликим кліренсом.
Різновид форсунок
Для різного стану погоди застосовують різні обприскувачі. При підвищеній вітряності оптимальне застосування інжекторних розпилювачів, а при відносному штилі та в умовах невисоких температур повітря використовують щілинні.
Де придбати обприскувач на трактор
Широкий асортимент причіпних обприскувачів пропонує компанія «Львівагромашпроект». Ми пропонуємо тільки якісну, перевірену часом продукцію для різних кліматичних умов і площі полів.