Обприскувачі

Причіпні обприскувачі від заводу виробника "Львівагромашпроект"

Сучасна техніка дозволяє механізувати і спростити роботу фермерських господарств на всіх етапах вирощування сільськогосподарських культур. Причіпні обприскувачі від  нашого українського заводу виробника "Львівагромашпроект" допомагають обробляти грунт рідкими мінеральними добривами, а також надійно захищати рослини від хвороб, бур'янів і шкідників.

Складається такий механізм з системи розпилення, бака для спеціальної рідини, гідравлічної штанги і шасі. Агрегуються причіпні обприскувачі в залежності від модифікації з тракторами різного класу.

Моделі причіпних обприскувачів

Вибір обприскувача залежить від площі оброблюваної грунту: і невеликі приватні господарства, і великі фермерські підприємства можуть підібрати у нас свій варіант.

Наведемо перелік моделей причіпних обприскувачів від нашого заводу:

Додатково за бажанням замовника обприскувачі можуть комплектуватися змішувачем для приготування розчинів, системою продувки та прочищення розпилювачів, світлодіодним підсвічуванням, інжекторними розпилювачами для роботи в вітряну погоду.
Пропонуємо три види системи управління процесом розпилення:

Всі причіпні обприскувачі виготовляються з комплектуючих кращих світових виробників сільськогосподарської продукції.

Ми пропонуємо своїм покупцям якісну техніку за доступними цінами, а також гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування від українського виробника.

Купити обприскувач причіпний до трактора в Україні

Автоматичний оприскувач призначений для обробки ґрунту рідкими мінеральними добривами і обприскувапння польових культур засобами хімічного захисту від хвороб, бур'янів та шкідників.

Оприскувач до трактора Львів вирізняються покращеною конструкцією, що дозволяє використовувати дане обладнання в усіх кліматичних зонах та для проведення буквально всіх захисних хімічних робіт в польових умовах. Це одні з найкращих моделей обприскувачів, як за рівнем якості, так і за функціональними та технічними можливостями.

Великий асортимент пропонованих моделей дозволяє вибрати споживачеві саме той оприскувач, який найкраще підійде його господарству. Моделі можуть відрізнятися одна від одної об'ємом баку для рідини, продуктивністю насоса, довжиною гідравлічної штанги та іншими параметрами, проте перевірена часом якість і гарантована надійність в експлуатації обприскувачів причіпних від «Львівагромашпроект» перетворять складні виробничі процеси у сільському господарстві на справді комфортні.

Адже з допомогою причіпних обприскувачів

Причіпним оприскувачам притаманна вигідніша ціна, а їх технічне оснащення при цьому надзвичайно прогресивне і якісне:

На даний час ринок якісної сільскогосподарської техніки дозволяє підібрати необхідне обладнання як за функціональностю, так і за фінансовими можливостями.

Де купити обприскувач причіпний?

Ви можете замовити потрібне обладнання в компанії «Львівагромашпроект», яка представляє функціональні та надійні обприскувачі, розраховані на тривалий період використання.
Відмінній якості деталей і вузлів у представлених обприскувачах сприяють також наступні чинники:

Купити оприскувач до трактора компанії «Львівагромапроект» і переконайтеся в їх відмінних виробничих якостях за прийнятними цінами.

Всі моделі садових тракторних обприскувачів можна купити в кредит. Детальніше на сторінці Фінансування.